Kurumsal > Katılımcı Listesi

24/10/2019 TARİHLİ DARICA KENT KONSEYİ GENEL KURUL KATILIMCI LİSTESİ
SIRA NO ADI SOYADI GÖREVİ İMZA
1 ÖMER KARAMAN DARICA KAYMAKAMI  
2 MUZAFFER BIYIK BELEDİYE BAŞKANI  
3 CÜNEYT ŞENTÜRK BELEDİYE BAŞK.YARD.  
4 TURHAN AKSOY EMNİYET MÜDÜRÜ  
5 MUHARREM BİLGİÇ İLÇE MÜFTÜSÜ  
6 BURÇİN ŞEN AİLE VE SOSYAL HİZ.İLÇE MD.  
7 HASAN TABAK SOSYAL YARD.VE DAY. VAKFI MD.  
8 MUSTAFA HİRA DOĞAN SOSYAL GÜVENLİK MRKZ.ŞUBE MD.  
9 HİKMET TATOĞLU GENÇLİK HİZ.VE SPOR İLÇE MD.  
10 DURSUN DÜZGÜN İLÇE YAZI İŞLERİ MD.  
11 HAMZA KAYA İLÇE NÜFUS MD.  
12 İSMAİL OĞUZ İLÇE MİLLİ EĞİTİM MD.  
13 SÜLEYMAN ÖZDAĞ İLÇE HALK EĞİTİM MERKEZİ MD.  
14 HALİL EKİZ TARIM VE ORMAN İLÇE MD. V.  
15 MUSTAFA NARİN İLÇE SAĞLIK MD.  
16 RIZA DOĞRU PTT MD.  
17 KEMAL SOLHAN KIZILAY DARICA ŞUBE BAŞK.  
18 ŞEREF ASLAN ANADOLU KÜLTÜR VE GÖRGÜ DERNĞ.  
19 ÜNAL KARAHASAN ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ Başk.  
20 KAZIM YILDIZ TÜRK HAVA KURUMU BAŞK.  
21 HÜSEYİN ÖZDİNÇER DASİAD BAŞKANI  
22 ORHAN KOÇAR ŞEHİT,GAZİ,DUL VE YETİMLERİ DERN.  
23 HÜSEYİN ÇOBAN MUHARİP GAZİLER DERN.BAŞK.  
24 MELEK ARIKAN BİR UMUT ENGELLİLER DERNĞ.BAŞK.  
25 KUDRET SEKBAN YAŞLILARLA DAYANIŞMA DERNĞ.  
26 İSMAİL AYDIN ABDİ PEKÇİ MAH.MUHTARI  
27 AYTUN ER BAĞLARBAŞI MAH.MUHTARI  
28 FERMAN AKTAŞ BAYRAMOĞLU MAH.MUHTARI  
29 HASAN BASRİ KAYADELEN CAMİ MAH.MUHTARI  
30 RECEP YELKEN EMEK MAH.MUHTARI  
31 NEVZAT AYTEKİN FEVZİ ÇAKMAK MAH.MUHTARI  
32 SIDDIK TOPAL KAZIM KARABEKİR MAH.MUHTARI  
33 MUSTAFA GÜZELBABA NENEHATUN MAH.MUHTARI  
34 KENAN DEMİRBAŞ OSMANGAZİ MAH.MUHTARI  
35 FUAT YAŞAR PİRİREİS MAH.MUHTARI  
36 TUNCAY ODLUKAYA SIRASÖĞÜTLER MAH.MUHTARI  
37 SEMA BERK YALI MAH.MUHTARI  
38 CEMAL ÖZDEMİR YENİ MAH.MUHTARI  
39 ŞABAN ALBAS ZİNCİRLİKUYU MAH.MUHTARI  
40 KAPLAN SÖNMEZYILDIZ ESNAF KEFALET KOOP.BAŞK.  
41 LOKMAN YAZICI ŞEHİT MURAT TEVLİM İ.H.LİSESİ  
42 İBRAHİM BALKAYA DARICA FEN LİSESİ  
43 MEHMET TUNCAY KOÇBAY ÖĞR.FÜSUN ERDEMİR MESLEKİ VE TAL  
44 KÜÇÜK MEHMET GÜL ASLAN ÇİMENTO ENDÜSTRİ MES.L.  
45 ADEM ŞİT GÖKŞEN MUSTAFA YÜCEL LİSESİ  
46 SUAT YİĞİT NEŞET YALÇIN ANADOLU LİSESİ  
47 OSMAN TAŞKIN ÜLKÜN YALÇIN ANADOLU LİSESİ  
48 BARIŞ ŞİMDİ DENİZ YILDIZLARI ANADOLU TEKNİK L.  
49 YAŞAR ALİ AVCI İMKB TİCARET MESLEK LİSESİ  
50 DÜRDANE YILDIZ TOKİ MESLEK VE TEKNİK A.LİSESİ  
51 YAKUP ÇELİK ŞEHİT POLİS EDİP ZENGİN A.LİSESİ  
52 MUSA KARTAL Ş. HASAN KAYA İMAMHATİP A.LİSESİ  
53 ASLAN HAŞİMİ PAÇÇİ TAPU MÜDÜRÜ  
54 DURAN SALIK MAL MÜDÜRÜ  
55 DOÇ.DR.MUSTAFA GÜNEŞ FARABİ EĞT.VE ARAŞT.HASTANESİ  
56 EZEL KÜLEKÇİ FIRINCILAR ODASI  
57 EMİN SERİM ŞOFÖRLER ODASI  
58 GÜLTEKİN GÖRÜM  KOCAELİ KENT KON. GNL.SEKRETERİ  
59 UFUK ACAY ADALET VE KALKINMA PARTİSİ  
60 GÜRER YILDIRIM CUMHURİYET HALK PARTİSİ  
61 EMRE AYGÜN MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ  
62 ÖZER YILDIZ İYİ PARTİ  
63 DR.ERAY ÜNALDI AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI BAŞHEKİMİ  
64 FARUK NAZİK İSU ŞUBE MÜDÜRÜ  
65 MELEK YILMAZ İLÇE SEÇİM KURULU MÜDÜRÜ  
66 HAYRETTİN KARASU TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ BAŞK.  
67 ŞAFAK EREŞTİN ESNAF ODASI BAŞKANI  
68 ABDULLAH ORUÇ DARICA BELEDİYESİ YAZİ İŞLERİ MÜDÜRÜ  
69   GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ