HABERLER > DAKKON GENÇLİK MECLİSİ EKİM AYINDA TOPLANDI

DAKKON GENÇLİK MECLİSİ EKİM AYINDA TOPLANDI

Darıca Kent Konseyi Gençlik Meclisi Ekim ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşı ile açılışı yapılan, gençlik meclisi üyelerinin ekim ayı içinde yaptığı çalışmaların değerlendirildiği ve yapılması planlanan çalışmaların anlatıldığı meclis toplantısına Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak da katıldı.

Gençlik meclisine Nur Demirci ve İlyas Aziz başkanlık ederken gündem maddeleri okunup karara bağlandı. Kapanış konuşmasında yaptıkları her program ve çalışmada yanlarında olan Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak ve Darıca Belediyesi çalışanlarına teşekkür ettiler.

 

GENÇLER  BİZİM  GELECEĞİMİZDİR

 

Meclis sonunda düşüncelerini aktaran Başkan Karabacak;  “Şahsım adına  gençleri önemsiyor ve güveniyorum.  Bütün çalışmalarımızın temelinde bulunan ve gelecekte bizlerin yerine geçecek olan gençler için şekillendirip bu minval doğrultusunda çalışmalarımızı şekillendiriyoruz. Yakından takip ettiğim Darıca Kent Konseyi Gençlik Meclisine yaptıkları program ve çalışmalar için tebrik ediyor yapacakları çalışmalarda yanınızda olduğumu belirtmek istiyorum.”  dedi.