HABERLER

DAKKON GENÇLİK MECLİSİ ÇALIŞIYOR

Darıca Kent Konseyi Gençlik Meclisi tarafından düzenlenen “Gençlik Buluşması” Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde gençlerin yoğun katılımıyla gerçekleşti. Sanatçı Ömer Akbaba’nın “Gülüşmek Üzere” isimli stand-up gösterisinin yanı sıra Okan Üniversitesi Hastanesi’nden Uzman Psikolog Emel Güler, gençlere yönelik bir sunum yaptı.

DAKKON'DAN ANLAMLI PROJE

Darıca Kent Konseyi Gençlik Meclisi örnek çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Son olarak “Gönül Elleri” Projesi kapsamında toplanan kuru gıdalar ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere Darıca Belediyesi’ne teslim edildi.

DAKKON GENÇLİK MECLİSİ EKİM AYINDA TOPLANDI

Darıca Kent Konseyi Gençlik Meclisi Ekim ayı meclis toplantısı gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve istiklal marşı ile açılışı yapılan, gençlik meclisi üyelerinin ekim ayı içinde yaptığı çalışmaların değerlendirildiği ve yapılması planlanan çalışmaların anlatıldığı meclis toplantısına Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak da katıldı.

DAKKON GENÇLİK MECLİSİ ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

Darıca Kent Konseyi Gençlik Meclisi çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Kurulduğu günden bu zamana kadar Darıca gençliği adına faydalı olabilecek her türlü organizasyonda faal bir şekilde çalışarak ve Dakkon Gençlik Meclisi olarak kendilerinin düzenledikleri program ve çalışmalarla adından sıkça söz ettiriyor.

DARICALI GENÇLER TERÖRÜ LANETLEDİLER

Ülkemizde yaşanan terör olaylarına kayıtsız kalamayan Darıca Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu bir araya gelip hep birlikte hazırladıkları terör bildirisini okudular.